OSP ROTA Odzież, obuwie i sprzęt dla straży pożarnej www.osprota.pl

O nas Odzież Sprzęt Pliki Kontakt

Stroje dla marżonetek

Do każdego wzoru podchodzimy indywidualnie. Wspólnie z klientem ustalamy krój, jego funkcjonalność, elementy dekoracyjne. Jesteśmy otwarci na gotowe pomysły a także chętnie doradzamy. Obmiary na miejscu u klienta. Materiał i dodatki zależny od zamówienia.

Katalog strojów .pdf pdf_icon

Przykładowe stroje

Wzór: Odetta

3-częściowy strój, na który składa się: marynarka czerwono-czarna, ze stójką, pagonami i złotymi wykończeniami, spódniczka plisowana w czerwonym kolorze oraz czerwono-czarny kapelusz z dekoracyjną, złotą taśmą.

Wzór: Samara

3-częściowy strój dla marżonetki: marynarka czerwona ze stójką i złotymi dodatkami, biała plisowana spódniczka oraz furażerka.

marżonetka

Wzór: Blanka

3-częściowy strój dla marżonetki: marynarka w kolorze biało-błękitnym ze stójką, niebieskimi pagonami oraz sebrnymi wykończeniami, błękitna spódniczka z plisą oraz błękitna furażerka wykończona efektowną srebrną plecionką.

marżonetka

Wzór: Wiola

3-częściowy strój dla marżonetki: marynarka w kolorze śliwkowo-białym ze stójką i złotymi dodatkami, biała plisowana spódniczka oraz furażerka.